сите категории

Станете во контакт со нас

Ве молиме, известете ни ако имате прашање, сакате да оставите коментар


 • информации за адреса:

  Индустриска зона Луоџијанг, град Хемуду, град Јујао Нингбо, Кина

 • грижа за клиенти:

  + 86 13819801855

 • нашата е-пошта:

  sxn@nbcoff.com

CНас
 • Ксијанан Шу
  sxn@nbcoff.com

  основач

  Mr. Shu insists, small details like a person's favorite show, could say something about them. He is a detail maniac, not only pays incredible attention to equipment details but also crazy about beer tastes.

 • Баишенг Л.

  Инженер на процеси

  Повеќе од 30 години искуство во областа на опрема за пиварница, секогаш фокусирајќи се на начини да ги направат нашите системи да работат поефикасно. CADA сениорски дегустатор на пиво.

 • Јуаншенг Ванг

  Production & QC manager

  Повеќе од 17 години лидер на тимот во фабрикување опрема за пијалоци, добро ги познава сите аспекти на капацитетите за подготовка на пијалаци. Страствени за нашите производи, како и за вашите пијалаци.

 • Ксу Чен

  R&D Engineer

  Нова starвезда во областа на опрема за пиварница, 5-годишен професионалец во 3Д дизајн, сака подготовка на домови и има големо внимание за најновиот тренд во индустријата.

 • Арон Чен
  aaron@nbcoff.com

  Менаџер за продажба

  Dieубител на тврдо пиво, 10-годишно искуство и во увоз и извоз, добро познавање на меѓукултурната комуникација. Снаодлив решавач на проблеми кој открива и решава сложени проблеми со кои се осигурува дека клиентите добиваат највисоко ниво на услуга и грижа.

 • Essеси Мин
  jessie@nbcoff.com

  Менаџер за продажба

  15 години искуство во продажба на индустриска опрема, вклучително и 5 години искуство во извоз во машини за подготовка.

 • Велиш Ву
  Wellish@nbcoff.com

  Менаџер за продажба

  Искрен ентузијазам и силно чувство на услуга за да донесете квалитетни продажни услуги. Господарството на професионално знаење ќе ме направи посигурен во обезбедувањето индустриска помош за мнозинството клиенти